Matýsek je s námi už nějaký ten pátek doma a tentokrát mi nechal pár minut, abych vybral pár fotek. Dokonce jsem je stihl i zmenšit, takže se na našeho drobka můžete juknout. Ale opatrně… zrovna se kroutí v postýlce a nerad bych, aby se vzbudil.

Meta: 2012-02-14, Pepa

Tags: Matěj

Už od neděle 15.1.2012!

Meta: 2012-01-18, Pepa

Tags: Matěj

Za posledních pár měsíců se událo dost věcí. Tou hlavní pro nás je ovšem … stavba našeho domu! Co máme za sebou? Téměř nekonečnou fázi, kdy jsme dohromady dávali projekt s několika projektujícími jedinci. Ten nejúspěsnější z nich už s námi odmítá komunikovat. Vyběhli jsme povolení. Kopnuli do země. Téměř odkoupili trojúhelníkový cancourek. Neskáceli jsme vedle stojící suchý topol. Postavili jsme hrubou stavbu. Tento týden nám nainstalovali okna. A zděsili jsme se nad nabídkou na topení.

To všechno se nám podařilo stihnout. A jak toto vypadalo obrazem?

Meta: 2011-03-31, Pepa

Tags: dům

Před týdnem jsme se vrátili z Jizerek. Asi budeme všichni souhlasit, že šlo o povedenou dovolenou a příště bychom jeli znovu.
Chatu, kde jsme bydleli, doporučujeme všemi deseti (pokud máte zájem, ozvěte se). Měli jsme pro sebe tři pokoje, kuchyňku (atd., atd.) a hlavně pro Emičku pískoviště a … trampolínu! Na fotkách je vidět, že si to dosytosti užila.

I přes víceméně propršené počasí jsme si prošli pár pěkných míst a koutů, kam bychom se normálně nedostali. A i tohle – věřte nevěřte – díky sbírání cachek. Zkráceně vzato, je to aktivita, kdy jedinec pobíhá kolem přibližně známého místa a snaží se najít krabičičku, krabičku, nebo krabici, pak se zapíše do provlhlého papírku z oné krabice, vymění pár cetek a jde na další (více na geocaching.com).

Meta: 2010-09-09, Pepa

Tags: Emka dovolená

Jestli ještě pořád nevěříte, že Emička umí opravdu pěkně povídat, tak vám alespoň můžeme ukázat, že umí parádně zpívat!

Video je natočeno na dovolené v Jizerkách (fotky přibudou co nevidět), když jsme šli z geocachingového výletu. A pozor, je to video s Molem.

Meta: 2010-09-07, Pepa

Tags: Emka

Podívejte se, jakou má Emička pěknou výslovnost! Jistě poznáte, že říká "Já su kapr!".

Meta: 2010-08-28, Pepa

Tags: Emka

Tentokrát výlet na Sovinec, vlastně dva! A rovnou si vyzkouším novou fotogalerii.

Meta: 2010-08-25, Pepa

Tags: výlet Emka

A v závěsu za fotkami z Krkonoch tu máme ještě pár kousků z Kroměříže. A to i s návštěvou arcibiskupských zámeckých sklepů, díky Peťo!

Tentokrát hrajeme na emoce – máme tu i zvířátka!

A nejoblíbenější hračkou poslední doby se stává vysloužilá dezinfekce. Kudy chodí, tudy kropí. Naše Emička.

Meta: 2010-08-05, Pepa

Tags: výlet Emka

Pár fotek z dovolené v Krkonoších. Že ale ty masáže stály za to!

Meta: 2010-08-04, Pepa

Tags: Emka dovolená

Emka roste jako z vody, zubů má jak kanadská pila a rychlostí se nám téměř vyrovná. Ano, toto je taková obecná fráze, která ovšem platí vždy a za všech okolností :)

Přidávám pár fotek culící se Emky, kterak stojí na schodech a říká "Vyšoko!".

A jako bonus koucour v botách! To musíte vidět! (jestli chcete)

Tentokrát dávám jen odkaz na videa, protože videa překrývaly fotky a nedalo se toho jednoduchým způsobem zbavit.

Meta: 2010-04-08, Pepa

Tags: Emka